Yasal Uyarı

Bu web sitesi ve aksi belirtilmedikçe içinde yer alan bütün bilgiler, izleyen bölümlerde Scania adıyla anılacak olan Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'ye aittir. Bu web sitesine girip kullanmakla aşağıda yazılı olan kural ve şartlar kabul edilmiş olunur. Scania kendi insiyatifi ile herhangi bir zamanda şartları ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Şartlar: Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş, bundan sonra "Scania" diye anılacak olup bu web sitesinin ve site içerisinde yer alan tüm içeriğin sahibidir. Bu siteye erişerek ve kullanarak, aşağıda açıklanan şart ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Scania'nın herhangi bir zamanda ve kendi değerlendirmesine göre şart ve koşulları değiştirebileceğini unutmayınız. Bu yüzden Scania, bunları düzenli olarak gözden geçirmenizi tavsiye eder. Bu şartlar ve koşular en son 1 Eylül 2002'de değiştirilmiştir. Bu şartların herhangi birisinin geçersiz veya iptal edilmiş olduğu bulunursa kalan koşulların geçerliliği ve yürürlüğü hiçbir şekilde etkilenmez veya engellenmez.

Bu siteye erişerek ve kullanarak, aşağıda açıklanan şart ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Scania'nın herhangi bir zamanda ve kendi değerlendirmesine göre şart ve koşulları değiştirebileceğini unutmayınız. Bu yüzden Scania, bunları düzenli olarak gözden geçirmenizi tavsiye eder.

Bu şartlar ve koşullar, en son 2008-11-20 tarihinde gözden geçirilmiştir.

Bu şartların herhangi birisinin kanunsuz, geçersiz veya iptal edilmiş olduğu bulunursa kalan koşulların geçerliliği ve yürürlüğü hiçbir şekilde etkilenmez veya engellenmez.

Kullanım

Bu sitenin içeriği, sadece kişisel bilgi amacıyla kullanılabilir. Yani, içeriğin ticarileştirilmesi amacıyla olmayan kullanım için olması, belgelerin dağıtımı ile ilintili olarak Scania'ya referans yapılması ve içerikteki tüm telif hakkı ve mülk bildirimlerinin korunması kaydıyla Scania tarafından burada yayınlanan tüm belgeleri görüntüleyebilir, kopyalayabilir, yazdırabilir ve dağıtabilirsiniz.

Scania'nın önceden yazılı izni olmaksızın bu sitenin içeriği değiştirilemez, aktarılamaz, yeniden basılamaz, yayınlanamaz, lisanslanamaz, gönderilemez veya satılamaz.

Ticari Markalar ve Telif Hakkı

Bu sitede görünen tüm ticari markalar, isimler, logolar, metinler, görüntüler ve yazılımlar, aksi belirtilmediği sürece Scania'nın veya alt kuruluşlarının mülküdür ve Fikri Mülkiyet Hakları kanunları kapsamında koruma altındadır.

Markaların, logoların, metinlerin görüntülerin ve yazılımın tüm kullanımı, yukarıdakilere göre önceden izin verilmediği takdirde yasaktır.

Bu siteden herhangi bir malzemenin yetkisiz kullanımı veya dağıtılması, geçerli kanunlar kapsamında medeni ve adli yaptırımlara maruz bıraktırır. Scania, Fikri Mülkiyet Haklarını sonuna kadar kullanacaktır.

Bilgi Politikası

Bu sunucudaki bilgiler, açık veya ima edilmiş herhangi bir garanti olmaksızın, ima edilen satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk veya ihlal etmeme garantileri dahil ama bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla "oldukları şekilde" verilmiştir.

Scania, bu sitedeki bilgilerin doğruluğunu ve tamlığını garanti etmez.

Scania, bu sitedeki bilgileri veya güncelleme konusunda hiçbir söz vermez. Önceden bilgi vermeksizin herhangi bir zamanda bilgilerde değişiklik yapılabilir ve bu sitenin yeni baskılarına dahil edilebilir.

Scania, bu tip bir hasarın olasılığı konusunda bilgi vermiş olunsa dahi sözleşmeye, haksız muamele, katı yükümlülük veya başka bir şekle dayalı olsun bu sitenin veya içeriğinin kullanımı veya çalışmaması kaynaklı veya bununla ilgili dolaylı veya doğrudan, cezai, tesadüfi, özel, sonuçsal veya başka hasarlar için hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer siteler

Bu site, üçüncü tarafların sahip olduğu sitelere bağlantı verebilir. Bununla birlikte bu tip bağlantılar ziyaretçilere rahatlık sunmak içindir ve Scania, ilgili sitelerin bilgi doğruluğu veya özel hayat gizliliği konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Gizlilik politikası

Scania, bireylerin gizliliğine saygı duyar ve ilgili birey tarafından Scania'ya gönüllü olarak sağlanmadıkça, kişisel bilgileri toplamaz veya yönetmez. Kişisel bilgilerinizin toplanmasını istemiyorsanız, lütfen bunu bize bildirin.

Scania, verilerin kullanımı ve toplanmasını kontrol eden ulusal veri koruma kanunlarına uyar. Bir sorguya yanıt vermek için isminiz, e-posta adresiniz ve posta adresiniz üçüncü taraflara verilebilir. Aksi durumda veriler, sadece satışı ve ürün gelişimini takip etmek için kullanılır.

Aksi yukarıda belirtilmediği sürece verilerin hiçbirisi üçüncü taraflara satılmaz veya onlarla paylaşılmaz.

İlgili Kişi

Şartlar veya özellikle gizlilik politikası hakkında sorunuz varsa lütfen scaniainfo@dogusotomotiv.com.tr adresi ile irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Şirket Ünvanı:  DOĞUŞ OTOMOTİV SERVİS VE TİCARET A.Ş.
Sorumlu Kişi:  ADNAN YÜCEL
Ticaret Sicil No: 429183-376765
Merkezinin Bulunduğu yer: MASLAK MAH, G-45, AHİ EVRAN POLARİS CAD. NO:4 AYAZAĞA- MASLAK, İSTANBUL
E-posta:  ayucel@dogusotomotiv.com.tr
Telefon no:  262  676 90 90
Yer sağlayıcı: Scania CV, İsveç.